شرکت‌های دوست عکس باکس

ایرنوکس
www.irnux.ir

 
ایرنوکس ارائه دهنده خدمات طراحی، پیاده سازی و مشاوره پروژه‌های تحت وب و اینترنتی می‌باشد.  ایرنوکس مجری طراحی و پیاده سازی عکس باکس بوده است و با تجربه‌ای چندین ساله در زمینه راه‌اندازی وب‌سایت‌ها و پرتال‌های بزرگ و با به کارگیری از به‌روز ترین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز این مهم را انجام داده است.
 

 
فناپ
 
شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان یکی از  بزرگترین هولدینگ های ICT کشور با ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های مختلف IT و ICT و تجارت الکترونیک شناخته شده است و یکی از شرکای تجاری عکس باکس می‌باشد.
   
 


تاک : مجله هنرهای تصویری ایران

 
"تاک" به عنوان اولین مجله‌ی حرفه‌ای هنرهای تصویری ایران، سعی دارد تجربه‌ای از حضور روزنامه‌نگاری مدرن در خدمت هنر امروز ایران باشد. "تاک" تلفیقی‌ست از تصویر، ویدئو، صدا و تمام عناصر روزنامه‌نگاری مدرن در جهت معرفی و شناساندن هنرمندان نوپای امروز ایران در کنار باتجربه‌ترهای هنر ایران به مخاطبین خاص و عام ایرانی و غیر ایرانی. "تاک" هر دو هفته یک بار منتشر می‌شود. "تاک" پروژه‌ای‌ست چندصدایی برای جدی گرفتن هنرمندان آماتور ایرانی و معرفی آن‌ها در کنار حرفه‌ای‌ها.
پرشین تولز

 پرشین تولز به عنوان یک شرکت پیشرو در راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است.